معرفی انتشارات
نمایندگی های فروش
در دست چاپ
فهرست موضوعی کتاب ها
تازه های نشر
پر فروش ها

ناشر برگزیده کتاب‌های آموزشی و علمی، ویژه کودکان و نوجوانان نخبه، سرآمد و پیشرفته تحصیلی از خردسال تا پایان دبیرستان در ایران

انتشارات تیز‌هوشان دکتر شاکری با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 3501 از سال 1378 با مدیریت دکتر شاکری (شاگردی) فعالیت خود را آغاز کرده است.

این انتشارات تاکنون با بهره‌مندی از گروه مؤلفین مجرب که به‌طور عمده از سر گروه‌های آموزشی ادارات آموزش و پرورش هستند، عناوین بسیاری از کتاب‌های کمک آموزشی و علمی را در رده سنی خردسال (5 ـ 3 سال) تا پایان دبیرستان تألیف نموده است.


1) تألیف و انتشار کتاب‌های کمک آموزشی و علمی براساس نیازسنجی‌هایی که در بین گروه‌های سنی دانش‌آموزان انجام می‌شود.

2) به روز رسانی مطالب و موضوعات موجود در هر یک از کتاب‌ها با توجه به تغییرات ایجاد شده در کتاب‌های درسی

3) تطبیق ساختار کتاب‌های کمک آموزشی با ساختار کتاب‌های درسی به‌منظور استفاده مفید دانش‌آموزان و اولیای گرامی

4) انتشار کتاب‌های علمی تخصصی در زمینه‌های نجوم، هوش و خلاقیت، آزمایشگاه و...
1) مجموعه کتاب‌های درسی، نکته و پرسش (1300 پرسش چهارگزینه‌ای)

این گروه از کتاب‌ها با تسهیل و روان‌سازی مطالب پیچیده کتاب‌های درسی، نقش مهم و مؤثری در آموزش و یادگیری دانش‌آموزان دارند.

اولیای محترم دانش‌آموزان نیز می‌توانند با بهره‌مندی از این کتاب‌ها، ارزیابی مناسبی از عملکرد درسی فرزند خود داشته باشند.

همچنین این مجموعه که از پایه اول دبستان تا پایان دبیرستان تألیف شده است، می‌تواند به‌عنوان یک منبع مناسب و کارآمد به‌منظور طراحی سؤالات امتحانی مورد استفاده آموزگاران و دبیران محترم قرار بگیرد.

2) مجموعه کتاب‌های کار و راهنما

این گروه از کتاب‌ها در آموزش همراه با تمرین مطالب درسی، دارای نقش مهم و اساسی در یادگیری مطالب و مفاهیم آموزشی برای دانش‌آموزان دارد.

یکی از ویژگی‌های بارز مجموعه کتاب‌های کار و راهنما، این است که این کتاب می‌تواند هم در مدرسه و کلاس درس توسط معلمین برای ارائه تکالیف به دانش‌آموزان مورد استفاده قرار بگیرد و هم اولیای محترم دانش‌آموزان می‌توانند از آن‌ها به‌عنوان کتاب‌های کار و تمرین در منزل استفاده کنند.

این گروه از کتاب‌ها برای استفاده در سال تحصیلی و تابستان طراحی شده‌اند.

3) مجموعه کتاب‌های آزمون تحلیلی شب امتحانی

این گروه از کتاب‌ها که از پایه چهارم دبستان تا نهم دبیرستان در دروس مختلف تألیف شده‌اند، یک منبع بسیار مناسب برای آمادگی دانش‌آموزان در آزمون‌های میان نوبت و پایان نوبت اول و دوم (پایان سال تحصیلی) مدارس است.

از خصوصیات مهم این مجموعه کتاب‌ها می‌توانیم به پوستر‌های آموزشی ضمیمه آن‌ها اشاره کنیم.

4) مجموعه کتاب‌های هوش و خلاقیت

این گروه از کتاب‌ها شامل کتاب‌های بازی‌های هوش و کتاب‌های 101 بازی و سرگرمی خلاقانه آموزشی است، که با نگاه به موضوعات و سرفصل‌های آموزشی کتاب‌های درسی شامل ریاضی، علوم‌تجربی و فارسی تألیف شده‌اند.

   

تهران – میدان انقلاب ابتدای جمال زاده جنوبی انتهای کوچه دانشور - پلاک 18 (ساختمان 36) طبقه ی اول واحد 1
66576923 021